Když dostaneme doma čtyři góly, nemůžeme myslet na body, přiznal rozladěný kapitán klokanů

Krajně rozladěný byl po nočním duelu s Libercem kapitán pražských klokanů Josef Jindřišek. Aby ne, když jeho tým v zápase 11. ligového kola sice nepříznivě se vyvíjející skóre na začátku druhé půle otočil a právě po Jindřiškově penaltě šel do vedení, jenže pak ho Severočeši trestali a od Botiče si po výhře 4:2 odvezli tři body.

Josef Jindříšek z Bohemians proměňuje nařízenou penaltu.

Po třech minutách druhého poločasu se pro vás začalo všechno v dobré otáčet, nakonec ale skončil duel tvrdým k.o., které jste asi nečekali...

Když dostaneme i doma čtyři góly, je to hodně a na bodový zisk pak těžko můžeme pomýšlet. Pravdou ale je, že Liberec hrál dobře, čekal na příležitosti k brejkům a z nich nás pak trestal.

Přitom váš mohl už úvod střetnutí varovat, neboť v prvních šesti minutách měli hosté dvě vyložené příležitosti. Šural tu svou neproměnil, Pavelka trefil pouze tyč, takže hrůzný začátek jste přežili a mohli jste si z něho vzít poučení.

Problém byl v tom, že jsme vůbec neplnili pokyny, které jsme před zápasem dostali. Věděli jsme, že Liberec má hodně nebezpečné kontry, že na hrotu útoku operuje Šural, který hraje uvolněně a má fazónu. Přes zmiňované příležitosti soupeře se nám podařilo první poločas přežít a jít dokonce do vedení. Jenže pak jsme z brejku dostali druhou branku, začali hrát vabank a hosté nás trestali.

Přitom vývoj střetnutí vám nahrával. Jakmile jste skóre otočili, mohli jste vedení bránit a čekat na brejky vy.

Jenže jsme to neudělal, i kidyž jsme podobný záměr měli. Ve druhé poločase se ovšem naše hra zlepšila, vedli jsme a snažili se přidat třetí branku. Bratanovič k tomu příležitost měl, jenže netrefil bránu. Vstřelit třetí gól, asi by zápas dopadl úplně jinak.