Rubriky:

1. liga

Fotbalová Sparta pokračuje ve snaze získat Németha

5. srpna 2005 11:53 - PRAHA

Naděje vedení fotbalové Sparty Praha o získání Szilárda Németha na půlroční hostování z Middlesbrough se nezmenšila ani po jednání, které s vedením českého mistra vedli ve čtvrtek jeho zástupci z hráčské agentury Sport Invest Group. Další rozhovory, které by mohly přinést první závěry, se připravují na příští týden.

 

PRÁVO/Petr Hloušek

Hráčův poradce Karol Csontó, který se letenské schůzky také zúčastnil, pro ČTK řekl, že nyní bude hodně záležet na tom, jak se přiblíží názory obou klubů. "Pak teprve bude zřejmější, zda má dohoda naději," uvedl Csontó. Z toho se dá soudit, že Németh se hostování v klubu hrajícím Ligu mistrů vůbec nebrání, sparťanská nabídka ho prý láká. Klíčová tak budou meziklubová jednání o odstupném.

Sparťané oficiálně přiznali zájem o Németha na čtvrteční tiskové konferenci, kde šéf klubu oznámil, že na Letnou chce před vstupem do Ligy mistrů přivést ještě dva útočníky. Vedle Németha jsou v hledáčku trenéra Jaroslava Hřebíka také liberecký Libor Došek, Marek Heinz z Mönchengladbachu a trio zahraničních hráčů ze Slovinska, Polska a Ghany, z nichž nejnadějněji se prý zatím ukazuje polský fotbalista.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..