Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Tenis, badminton i lyže. Boleslavští ani o dovolené nelenošili

5. ledna 2015 17:03 - Mladá Boleslav

Dovolená skončila, testy fyzické zdatnosti v laboratoři Fakulty tělesné výchovy a sportu v Praze zahájili fotbalisté Mladé Boleslavi zimní přípravu. „Hráči prošli testy stability, výbušné síly, síly dolních končetin, běžecké vytrvalosti a celkové tělesné zdatnosti. Získané poznatky vyhodnotíme a podle nich budeme s hráči v přípravném období pracovat," avizoval kondiční trenér Martin Třasák.

 

fkmb.cz

Lenošení si ani na konci roku nemohli dovolit. Fotbalisté Mladé Boleslavi se na testování fyzické kondice a tím pádem i na start zimního trénování připravovali individuálně v době prosincového volna.

„Nevydržel bych přes volno nic nedělat. Hrál jsem fotbal v hale, florbal, lyžoval a plnil individuální tréninkový plán od kondičního trenéra," řekl pro klubové stránky Jan Bořil s vědomím, že testy jsou pro trenéry objektivní kontrolou, jak na tom každý fotbalista je.

„Nejde jen odpočívat a nic nedělat. O vánočních svátcích jsem sportoval dost. Hrál jsem tenis, badminton, byl jsem na lyžích. Silvestra jsem si užil s kamarády na chatě. Teď už čeká příprava na jarní část Synot ligy," uvedl Jan Kysela.

„Testy děláme na začátku každého roku. Kolik jich mám za sebou, si už nepamatuji, ale když jsem někam v zimní pauze přestupoval, přišel jsem o ně. V Rumunsku jsme jezdili třeba jen na kole. Pro trenéry jsou výsledky důležité a my podle nich můžeme pracovat. Je to dřina, ale musíme to skousnout," pravil zkušený Lukáš Magera.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..