Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Slovácko získalo z Jablonce na přestup svého odchovance Kováře

13. ledna 2015 14:01 - Jablonec nad Nisou

Fotbalový útočník Marián Kovář se z Jablonce vrací do Slovácka, které ho získalo na přestup. Právě z Uherského Hradiště zamířil jednadvacetiletý ofenzivní hráč v roce 2013 do severočeského klubu, kde se však neprosadil. Podzim strávil na hostování v Jihlavě. Jablonec přestup potvrdil na svém webu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Nyní se Kovář pokusí oživit kariéru ve Slovácku, kde se mu před odchodem dařilo. Pravidelně nastupoval do ligových utkání a dokonce si vysloužil pozvánku do reprezentační jednadvacítky. Po přestupu do Jablonce však měl zdravotní problémy s kotníkem a následovala několikaměsíční pauza, po které nastupoval převážně za juniorku.

Na podzim dostal možnost rozehrát se v Jihlavě, kde naskočil do sedmi ligových zápasů a dal jeden gól. Celkem má na kontě 37 ligových utkání a čtyři vstřelené góly.

"V těžké situaci pro hráče jsme mu nabídli spolupráci. Bude záležet jen na něm, jak k této příležitosti přistoupí. Šanci jistě dostane, ale bude muset dokázat, že je platnější než někdo jiný ze současného kádru," řekl ředitel Slovácka Vladimír Krejčí. "Marián se zapojí do juniorského týmu a bude jen na jeho výkonech a rozhodnutí trenéra Habance, kdy se objeví na ligovém trávníku," dodal.

ČTK

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..