Rubriky:

1. liga

Votroci si před Final Four střihnou derby s Pardubicemi

19. ledna 2015 19:15 - Hradec Králové

Fotbalisté Hradce Králové s postupem do Final Four v zimní Tipsport lize pospíchali. Již po dvou zápasech v základní skupině ho mají jistý, a tak si tento víkend zahrají v Brozanech o celkové prvenství.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Skupina C je rozhodnuta, v jejím posledním utkání si Hradec Králové ve středu na domácí půdě střihne prestižní duel s Pardubicemi.

„Pro místní je to derby, takže by mohlo přijít i víc lidí, než chodilo nyní v Mladé Boleslavi. Zdá se, že o nic nejde, ale jelikož je to derby, určitě budeme chtít vyhrát," ujišťuje na klubových stránkách záložník David Štípek.

V úvodních zápasech Hradec Králové zdolal Mladou Boleslav a Varnsdorf. „Do obou jsme šli z plného tréninku. Musím říct, že tady jsou dávky opravdu vysoké, takže snad ani výkon hodnotit nebudu. Podobný zápřah jsme však potřebovali," uvědomuje si opora středové řady.

V Brozanech čeká jeho tým sobotní semifinále a pak nedělní duel o umístění - buď finále, nebo zápas o 3. místo.

„Samozřejmě jsme rádi. O víkendu máme dva zápasy a je to pro nás lepší, než abychom jenom trénovali. O postup do finále se zřejmě utkáme se Zlínem. Na utkání se těším, protože proti tomuto soupeři jsem v životě nehrál. Vypadá to, že každý z nás odehraje vždy jedno celé utkání, takže na to se také těším," říká Štípek.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..