Rubriky:

1. liga

Fotbalista Přikryl se stěhuje z Letné. Bude oblékat dres Dukly

29. ledna 2015 11:27 - Praha

Z Letné na Julisku. Ofenzivní záložník Tomáš Přikryl ze Sparty stráví jarní část sezóny na hostování v pražské Dukle. Člen fotbalové reprezentace do 21 let si na podzim za Spartu příliš nezahrál - v základu nastoupil jen čtyřikrát.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Hostování Tomáše směřuje k tomu, aby měl maximální zápasové vytížení. Je to i od Sparty vstřícný krok směrem k reprezentační jednadvacítce, kterou čeká mistrovství Evropy. Pro všechny strany bude nejlepší, když se v létě vrátí na Letnou zcela rozehraný," uvedl hráčův agent Viktor Kolář.

Dva góly vstřelil Tomáš Přikryl na podzim ve sparťanských barvách. Dohromady naskočil do deseti zápasů Synot ligy, z toho do čtyř od začátku. V osmi startech v evropských pohárech si připsal jeden přesně cílený zásah.

V Dukle se potká s dalším hostujícím sparťanem, Romanem Polomem.

Přikryl do Sparty přišel v zimní přestávce sezóny 2011/12 z olomoucké Sigmy. Zájem letenského klubu tehdy podpořily zejména hráčovy výkony z evropského šampionátu hráčů do 19 let.

Dukla možná bude angažovat i dalšího hráče do ofenzivy. V klubu je na testech útočník Jan Blažek, který v lize naposledy působil v Liberci.

md, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..