Rubriky:

1. liga

Mladá Boleslav získala ze Sparty na hostování záložníka Vacka

30. ledna 2015 17:29 - Praha

Fotbalovou Spartu opouští další hráč. Záložník Kamil Vacek bude na jaře hostovat v Mladé Boleslavi. Sedmadvacetiletý odchovanec již s novým týmem odcestoval na soustředění do Portugalska. Oba kluby potvrdily dohodu na svých webech.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Vacek by měl ve čtvrtém celku ligové tabulky nahradit ve středu zálohy Mickaela Tavarese, který odešel do Sydney. Mladá Boleslav původně chtěla Jakuba Radu z Bohemians Praha 1905, kluby se však nedomluvily. Místo toho získala bývalého juniorského reprezentanta, který se v roce 2011 objevoval i v seniorském národním týmu.

V témže roce zamířil Vacek do italského Chieva, kde se však neprosadil a vrátil se do Sparty. Ani v letenském celku však nenavázal na svou reprezentační formu. V této sezoně sice nastoupil do 11 ligových utkání, ale většinou jako střídající hráč. Dosud nasbíral celkem 126 startů v české nejvyšší soutěži a 14 branek.

Spartu v zimě už opustil druhý střední záložník, do Cagliari přestoupil Josef Hušbauer. Místo něj Sparta získala Albánce Herolinda Shalu. Na hostování odešli z podzimního kádru také Tomáš Přikryl do Dukly a Roman Bednář do Příbrami.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..