Rubriky:

1. liga

Delarge je solitér. Nebaví ho týmové tréninky, do Turecka s Libercem neletěl

2. února 2015 13:32 - Liberec

Hodně zvláštní patron. Čtyřiadvacetiletý fotbalista z Konga by už měl v Liberci nést patřičný díl odpovědnosti, místo toho však Dzon Delarge z týmu vypadává. Během zimy se objevovaly signály, že nová trenérská dvojice Jiří Kotrba - Josef Csaplár je krajně nespokojena s podivným Delargovým přístupem k tréninku i spoluhráčům. Něco na tom bude, Konžan na soustředění v Turecku chybí.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Důvody absencí v týmu bývají různé, solitér Dzon Delarge se ovšem v Liberci postaral o jeden málo vídaný.

„Dzon je tak výjimečný hráč a člověk, že vyžaduje výjimečný přístup... Nebyl vyřazen z kádru, pouze se mu snažíme vyjít vstříc, protože ho týmové tréninky nebavily a neuspokojovaly jeho potřebu po seberozvoji. Takže mu umožňujeme pod vedením našich odborníků nadále pracovat na svém zlepšení," oznámil sportovní ředitel Jan Nezmar na klubovém webu v sekci „Ptejte se".

Delarge působí ve Slovanu od léta 2012. Jenže místo aby na něm trenéři mohli stavět v tuhém boji o záchranu, který předposlední tým ligové tabulky na jaře čeká, tak je Konžan zlobí.

„V podstatě má možnost si svoji přípravu ovlivňovat sám. Dostává k dispozici maximální servis, naše nejlepší odborníky, může využít možnost a trénovat s juniorkou, atd. Každopádně do Turecka s prvním týmem necestoval," konstatoval Nezmar.

Těžko si představit, jak může v mužstvu fungovat hráč, který se staví mimo tým...

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..