Rubriky:

1. liga

Disciplinárka začala řešit chování diváků v Ostravě a na Slavii

5. března 2015 15:19 - Praha

Disciplinární komise Fotbalové asociace ČR na dnešním zasedání začala řešit výtržnosti části diváků v utkání 18. ligového kola mezi Ostravou a pražskou Spartou a po něm. Komise také zahájila řízení s pražskou Slavií rovněž kvůli chování části příznivců v zápase s Teplicemi.

 

Petr Sznapka, ČTK

Policii po rizikovém duelu mezi Ostravou a Spartou zajistila 54 lidí. Příznivci hostů napadli při odchodu ze sektoru po utkání pořadatele, z nichž jeden skončil po zásahu slzným plynem do obličeje v nemocnici. Chuligáni zcela zdemolovali záchody, poničili elektrický rozvaděč, ploty a napáchali celkovou škodu ve výši 30 tisíc korun. Následně od slezského klubu dostali pětiletý zákaz vstupu na domácí zápasy Baníku.

"V okamžiku, kdy fanoušci opouštěli sektor hostů, napadli u východu pořadatelskou službu, přitom zranili tři členy ostrahy, zapalovali pyrotechniku, navíc poškodili elektrický rozvaděč a oplocení," řekl velitel policejního zásahu Tomáš Rychtar.

Disciplinárka dnes také zastavila činnost na jedno kolo za čtyři žluté karty Jiřímu Krejčímu z Jihlavy, teplickému Jakubu Horovi, slávistům Karlu Pitákovi s Vukadinem Vukadinovičem, sparťanovi Marku Matějovskému a ostravskému Ondřeji Sukupovi.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..