Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Policie řešila při utkání Hradce a Sparty 15 porušení zákona

5. dubna 2015 08:18 - Hradec Králové

Policisté v souvislosti se sobotním utkáním fotbalistů Hradce Králové a Sparty řešili celkem 14 přestupků a jeden trestný čin. Šest fanoušků Sparty skončilo na protialkoholní stanici. Na policejním webu o tom informovala mluvčí královéhradecké policie Ivana Ježková. Fotbalisté Sparty v Hradci ve 22. kole první ligy vyhráli 3:0.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Ve 14 případech se nezákonného jednání dopustili příznivci Sparty, v jednom případě fanoušek hradeckého klubu. Většinou se jednalo o přestupky proti veřejnému pořádku či občanskému soužití. Trestného činu výtržnictví se dopustil fanda pražského týmu, který v sektoru hostů na stadionu ničil sedačky.

„Čtyřem fanouškům Sparty policisté uložili blokovou pokutu ve výši 1000 korun, a to za odpalování pyrotechniky a v jednom případě pálení hradecké šály přímo v sektoru hostů," uvedla mluvčí. Například první incident se stal před hradeckým vlakovým nádražím, kde fanoušek Sparty vzal fandovi hradeckého fotbalu čepici a odešel s ní pryč. Policisté muže zadrželi a kvůli silné opilosti ho převezli na protialkoholní stanici.

ČTK

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..