Rubriky:

1. liga

Sparta i bez Sivoka věří v Teplicích v obrat

2. října 2005 14:15 - PRAHA

Magnetem 8. kola fotbalové Gambrinus ligy bude bezpochyby nedělní duel v tabulce druhých Teplic s úřadujícím, ale momentálně herně a výsledkově kulhajícím mistrem. Sparta, které se nedaří ani v Lize mistrů, navíc přijede na Stínadla bez nového kapitána Tomáše Sivoka, jenž je momentálěn po operaci pravé nohy.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

Teplice mají jen minimum času na přeorientování se na domácí soutěž. Z odvety Poháru UEFA v Barceloně se vrátili až v pátek ráno. "Jsou to hektické dny, ale musíme se s tím vyrovnat," řekl asistent trenéra Jiří Bartl.

Severočeši řeší otázku kolem brankářů. "Poštulka vynechal zápas v Barceloně kvůli potížím s krční páteří. Kolář ho dobře zastoupil, přesto věříme, že se Poštulka dá zdravotně do pořádku, aby byl připraven nastoupit," dodal Bartl.

Sparťan Sivok si příliš neužil kapitánské pásky. "Bohužel se potvrdila ta horší varianta. Museli jsme mu udělat plastiku předního křížového vazu pravé nohy. Mimo bude tři až čtyři měsíce," řekl Právu lékař Sparty Jiří Váchal.

Pražané budou postrádat i Slepičku, který dostal od disciplinárky trest na tři zápasy. Kapitánskou pásku převezme zřejmě Blažek. Druhý zástupce Lukáš Zelenka dostal podle informací Práva pokutu za vystoupení v ČT po prohře s Thunem, kdy pravdivě pojmenoval šance Sparty v Lize mistrů. Právě on věří, že by v Teplicích mohl přijít obrat. "Možná budou více unavení, hráli ve čtvrtek večer a cestovali daleko," řekl.

kft, eš, Právo

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..