Rubriky:

1. liga

Klokani mají logo a dresy k výročí 110 let od založení

22. dubna 2015 18:29 - Praha

Fotbalisté Bohemians Praha 1905 nastoupí v sobotním domácím utkání 25. ligového kola s Teplicemi v nových dresech. Klub je stejně jako speciální logo nechal vyhotovit u příležitosti oslav 110 let od svého založení a deseti let od znovuzrození po upadnutí do konkurzu.

 

Petr Horník, Právo

Dresy se oproti stávajícím liší v límečku, pruzích a především je na nich umístěno výroční logo. To obsahuje čtyři základní části - týmové barvy zelenou a bílou, hvězdy a nápis Vršovice, kde pražský celek sídlí, klubový symbol klokana a čísla 1905, 2015 a 110 odkazující na rok založení a letošní výročí.

"Dresy se mi líbí. Je dobré, že se je povedlo propojit s logem a tím výročím. Doufám, že nám v sobotu přinesou štěstí a získáme v nich tři body," řekl s úsměvem trenér Roman Pivarník.

Klub chystá k výročí založení několik dalších akcí. Během reprezentační přestávky na začátku září by měl odehrát přípravný zápas s Rapidem Vídeň, kde hrávali nynější prezident Bohemians Antonín Panenka a trenér Pivarník, v listopadu vyjde kniha o historii klokanů a v prosinci, kdy byl klub založen, je v plánu ples.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..