Rubriky:

1. liga

Brněnský Kopúnek dostal za faul na Jánoše trest na tři zápasy

7. května 2015 16:40 - Praha

Disciplinární komise Fotbalové asociace ČR udělila trest na tři soutěžní utkání brněnskému záložníkovi Kamilu Kopúnkovi za vyloučení v ligovém zápase s Jihlavou. Bývalý slovenský reprezentant pyká za to, že v uplynulém kole surově fauloval hostujícího Adama Jánoše.

 

fczbrno.cz

Dvě kola si nezahraje rovněž za surovou hru příbramský Martin Krameš. Radek Mezlík ze Slovácka a teplický Tomáš Vondrášek dostali za vyloučení po druhé žluté kartě trest na jedno utkání.

Příští kolo vynechají kvůli čtvrté žluté kartě i českobudějovičtí Jaroslav Machovec, Adam Varadi a Roman Lengyel, jihlavští Jánoš a Tomáš Marek, liberecký Soune Daniel Soungole, Jan Štohanzl z Mladé Boleslavi a Jiří Valenta ze Slovácka.

Komise na dnešním zasedání zahájila řízení s Mladou Boleslaví kvůli pořadatelské službě v nedělním zápase se Spartou. S hostujícím klubem bude řešit chování části letenských příznivců.

V druhé lize si ústecký Alen Melunovič nezahraje za vyloučení dvě kola, znojemský Bronislav Stáňa pak jedno utkání. Za osm žlutých karet čeká dvoukolový trest opavského Františka Metelku a Adnana Džafiče z Táborska. O polovinu nižší distanc za čtvrté napomínání má mostecký Jan Procházka.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..