Rubriky:

1. liga

Plzeň vyprodala vstupenky na poslední zápas sezóny za 40 minut

20. května 2015 13:21 - Plzeň

Fotbalisté Plzně v posledním utkání sezóny 30. května doma s Příbramí převezmou pohár pro mistra ligy před zcela zaplněným hledištěm. O zápas byl mezi fanoušky mimořádný zájem, po vstupenkách se dnes ráno zaprášilo za pouhých 40 minut od zahájení prodeje.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Zájem fanoušků byl enormní, příznivci Viktorie vzali útokem fanshop, předprodejní místa Plzeňské vstupenky i server s online možností nákupu. Fotbalová horečka v Plzni trvá již několik let, nicméně současný zájem o vstupenky je opravdu neuvěřitelný," řekl mluvčí klubu Pavel Pillár.

Ačkoli momentálně vstupenky již nejsou k dispozici, očekává se, že se ještě některé vrátí do prodeje z nevyzvednutých rezervací. "Stejně jako před utkáním s Jihlavou registrujeme velký počet online rezervací, které pravděpodobně nebudou v plné míře využity. Poslední z nich budou propadat během úterý v následujícím týdnu. Vstupenky z propadlých rezervací půjdou do prodeje ve středu 27. května, kdy se v devět hodin otevřou pokladny za severní tribunou Doosan Areny," dodal Pillár.

Rovněž probíhá prodej vstupenek na "Horviho poslední desítku", tedy exhibiční utkání, ve kterém se 2. června definitivně rozloučí s kariérou plzeňský kapitán Pavel Horváth. Do dneška si mohou vstupenky kupovat permanentkáři, ve čtvrtek začne na pokladnách za severní tribunou volný prodej. Vstupenky stojí 50 korun, celý zisk z akce půjde na charitativní účely.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..