Rubriky:

1. liga

Costa následoval Petrželu, za šlápnutí na protihráče si třikrát nekopne

28. května 2015 15:34 - Praha
(Aktualizováno: 28. května 2015 16:05)

Šlápnutí na protihráče je daleko za hranicí fair pplay. Přesvědčil se o tom také Costa Nhamoinesu, zimbabwský fotbalista pražské Sparty. Letenský obránce dostal za ošklivý faul na českobudějovického Řezáče ve víkendovém ligovém duelu trest na tři soutěžní duely. Disciplinárka tak dodržela stejný metr jako v případě plzeňského Milana Petržely, který v průběhu jara šlápl na slávistu Keniju.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Nesmyslný zákrok. Sparta byla v Českých Budějovicvích jasně lepší a měla zápas ve svých rukou. O to více byl Costův zkrat nepochopitelný.

"Něco takového si rozhodně nesmí dovolit. Musí počítat i s interním trestem," avizoval hned po zápase trenér Zdeněk Ščasný.

Ani stopka na tři zápasy od disciplinárky hříšníka logicky neminula. Costa tak bude Spartě chybět nejen v sobotním utkání posledního ligového kola proti Bohemians Praha, ale hlavně ve dvou úvodních kolech nového soutěžního ročníku. A vzhledem k tomu, že celé jaro se Afričan ani nepřiblížil svojí loňské fromě, může to ohrozit i jeho pozici v základní sestavě.

V létě navíc Costovi končí na Letné smlouva a novou ještě nemá...

dos, Sport.cz

Souhlasíte s výší trestu pro Costu?

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..