Rubriky:

1. liga

Limberský, ty jsi hova.., křičeli v Plzni při oslavách. Horváth zpíval, Koubek dováděl

31. května 2015 15:24 - Plzeň

Bouřlivé oslavy mistrovského titulu si v centru Plzně užívali v sobotu v noci fotbalisté Plzně spolu s tisícovkami fanoušků. Náměstí Republiky se celé obléklo do červeno-modrých klubových barev, které vlály i na budově městské radnice a z oken gotické katedrály.

FC Viktoria Plzeň

Nad náměstím také přelétlo letadlo s transparentem ´Viktorka - mistři ligy´. Fanoušci se těšili především na příjezd fotbalistů po vítězství nad Příbramí v posledním ligovém kole 5:2. Dočkali se kolem 21 hodin, hráči pak nastupovali na pódium jeden po druhém za mohutného aplausu všech slavících.

Přítomné pobavil především Pavel Horváth, dlouholetý kapitán Viktorie, který v sobotu uzavřel ligovou kariéru. Na pódium se sklouzl po břiše a ihned se ujal role baviče, mimo jiné zazpíval i písničku od rockové skupiny Kabát.

Své číslo měl připravené i obránce David Limberský, jenž sám skandoval pokřik, kterým ho častují fanoušci Sparty ´Limberský, ty jsi hova..´ Uvolnil se i kouč Miroslav Koubek, jehož po proslovu vtipně imitoval brankář Petr Bolek.

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..