Rubriky:

1. liga

Teplice uvidí souboj o čelo tabulky

24. října 2005 09:57 - TEPLICE/LIBEREC

Přímým soubojem o první místo v tabulce bude pondělní severočeské derby mezi fotbalisty FK Teplice a Slovanu Liberec. Oba celky zatím nasbíraly během podzimních devíti kol stejný počet 22 bodů. Tepličtí nastoupí po sérii šesti vítězství s cílem navázat na předešlý domácí zápas se Spartou i jasnou výhru v Jihlavě.

"V oblacích ale nelítáme. Liberec má kompaktní tým s nebezpečnou ofenzívou a kvalitní obranou i gólmanem. Chceme vstřelit aspoň jeden gól a žádný neinkasovat. Věříme i v podporu diváků," řekl Právu brankář Tomáš Poštulka.

Liberečtí na jaře vyhráli v Teplicích 1:0. "Pokusíme se to zopakovat, i když Teplice jsou ve formě a na podzim těžko k překonání. Bez ohledu na sestavu, která asi nebude ještě optimální, chceme bojovat a prosadit se vlastní hrou, založenou na aktivním a agresivním pojetí. Očekáváme velmi kvalitní zápas před výbornou kulisou," uvedl asistent trenéra Josef Petřík.

A sportovní ředitel klubu Ladislav Maier dodal: "Výsledek hodně napoví o tom, kdo z této dvojice získá titul podzimního půlmistra."

Na utkání se ohlásila i řada pozorovatelů a skautů z různých evropských klubů v čele se zástupci Manchesteru United.

Gambrinus liga - dohrávka 10. kola
Teplice - Liberec
Fenin po operaci ramene, Tesařík se rozehrává v béčku. M. Abrahám má sádru, hrát už mohou Šinglár a Hamouz.

eš, Právo

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..