Rubriky:

1. liga

Olomouc si stáhla Varadiho se Škerlem a stojí o Rozehnala

11. června 2015 11:18 - Olomouc

Do kádru staronového účastníka první fotbalové ligy Sigmy Olomouc se z hostování vracejí zkušení hráči Aleš Škerle a Adam Varadi. Podle sportovního manažera Ladislava Mináře má klub zájem o odchovance a bývalého reprezentanta Davida Rozehnala, kterému skončila smlouva v Lille.

 

Petr Horník, Právo

Stoper Škerle odehrál uplynulou sezónu v Bohemians 1905, krajní obránce či záložník Varadi jaro v Českých Budějovicích, s kterými spadl do druhé ligy. Oba se ve středu 17. června budou hlásit kouči Leoši Kalvodovi na startu letní přípravy stejně jako černohorský záložník Denis Cana a bývalý reprezentační zadák Jan Rajnoch, kteří na Hané prodloužili o rok smlouvu.

Sigma touží udržet i pravého beka Ondřeje Kušníra, kterého ho to ale po půlročním angažmá znovu táhne do zahraničí. "Má smlouvu do posledního června, my jsme mu dali během jara nějakou nabídku, ale chce do ciziny. Je možné, že odejde, ale může se stát, že zůstane," řekl Minář na klubovém webu.

Olomouc má před návratem mezi elitu v hledáčku i šedesátinásobného reprezentanta Rozehnala, čtyřiatřicetiletý stoper skončil ve francouzském Lille. "Ale upřednostňuje ještě být rok v zahraničí, má o něj zájem nový klub, tak si myslím, že je ta pravděpodobnost malá. Ale v každém případě se spolu ještě potkáme," řekl Minář.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..