Rubriky:

1. liga

Baroš na ocet dlouho nezůstal. Bývalý reprezentační kanonýr se upsal Mladé Boleslavi

19. června 2015 12:00 - Mladá Boleslav
(Aktualizováno: 19. června 2015 12:17)

Další sůl do otevřených ran fanoušků Baníku. Jejich idol po odchodu z Ostravy bez angažmá dlouho nezůstal. Bývalý reprezentační útočník Milan Baroš posílil Mladou Boleslav. Fotbalista podepsal se čtvrtým týmem ligy smlouvu na dva roky. Baroš je se 41 brankami druhým nejlepším střelcem v historii české reprezentace. Víc (55 gólů) vstřelil pouze Jan Koller.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Mladá Boleslav na svých stránkách oznámila, že dnes dopoledne zástupci klubu Josef Dufek a Michael Doležal završili v sídle společnosti ISM v Praze jednání s agentem Pavlem Paskou o angažmá útočníka Milana Baroše v modrobílém boleslavském dresu.

„Souhlas Milana jsme měli dopředu, na schůzce se řešil pouze podpis smlouvy. Bylo to rychlé," řekl šéf klubu Josef Dufek pro Sport.cz a Právo.

„Cítil jsem od začátku, že to není výstřel do tmy, že je to položené na reálné možnosti Milana získat. Jsem moc rád, že to dopadlo, Milan nám určitě pomůže. Jak na hřišti, tak v kabině. Mužstvo postavíme kolem něj," avizuje Dufek.

Smlouva zní na dva roky, tedy do konce června 2017. Podrobnější informace o příchodu Milana Baroše do FK Mladá Boleslav a dalších kádrových změnách poskytnou představitelé klubového vedení na oficiální tiskové konferenci v pondělí.

Rada už pod Jarolímem trénuje

Baroš po skončení minulé ligové sezóny ostře kritizoval poměry v Baníku a vedení klubu se s ním nakonec ani nesešlo, aby mu nabídlo prodloužení smlouvy v Ostravě...

Středočeši toho využili, během jednání prokázali patřičný tah na branku a internacionála získali. Baroš přitom nezůstane jedinou posilou týmu, který si zajistil start v kvalifikaci Evropské ligy. S mužstvem kouče Karla Jarolíma už trénuje Jakub Rada, odchovanec Sparty. Jeho přestup z Bohemians Praha 1905 se už jen dolaďuje. K odchodu do Mladé Boleslavi měl Rada blízko již během zimního přestupního termínu.

dos, neu, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..