Rubriky:

1. liga

Fotbalisté Zlína začali přípravu se třemi novými hráči

19. června 2015 19:57 - Zlín

Se třemi novými hráči, kteří přišli zatím na zkoušku, začali v pátek v podvečer po krátké dovolené přípravu fotbalisté prvoligového nováčka Fastavu Zlín. Trenér Bohumil Páník přivítal na prvním tréninku z nových tváří útočníka Lukáše Stratila, který hrál v minulé sezóně nejvyšší soutěž v Teplicích, brazilského stopera Joaa, jenž má za sebou působení v Polsku, a z Ružomberku se uchází o místo v sestavě středopolař Richard Bartoš.

 

Dalibor Glück, ČTK

Ostrá příprava zlínských fotbalistů začne až v pondělí, už v sobotu ale čeká hráče první utkání ve Slavičíně. "Proto jsme zvolili v páteční podvečer první trénink k rozhýbání se," řekl mediální manažer zlínského týmu Robert Štach.

Realizační tým ligového nováčka zůstal beze změn. Hráčský kádr opustili po skončení hostování Dominik Kraut a Rastislav Chmelo, kariéru ukončil Petr Kurtin a odešel také Marko Jurič.

"Na zkoušku přijdou i další hráči, potřebujeme posílit ofenzivu o fotbalisty s ligovými zkušenostmi," dodal Štach.

Až na turnaj v Žirovnici bude mít Zlín za soupeře v další přípravě výhradně slovenské celky, a to Myjavu, Zlaté Moravce, Prešov, Žilinu, Skalici a Nitru. "Neplánujeme žádné zahraniční soustředění. V úvahu připadá pouze vložené krátké třídenní herní soustředění v Luhačovicích," uvedl Štach.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..