Amberg - Plzeň 1:4Poklidná plzeňská příprava. Do vedení šli Západočeši už v první minutě a pomohli charitě

I ve druhém přípravném utkání před sezónou plzeňští fotbalisté vyhráli. V Německu si poradili s výběrem Ambergu 4:1. Do vedení šli už v první minutě. Mahmutovičův centr si domácí sami srazili do sítě. Ve druhém dějství další trefy přidali Holenda, Ďuriš a Kučera.

Plzeňský trenér Miroslav Koubek.

Utkání proběhlo v nebývale přátelském duchu, soupeřem Viktorie byl výběr, který se pomocí fotbalu snaží pomoci rodinám s dětmi v tíživé životní situaci. Trenér Miroslava Koubek se přitom vrátil do známého prostředí. Právě v Ambergu kdysi působil.

Přípravná fotbalová utkání:
Amberg - Viktoria Plzeň 1:4 (1:1)
Branky Plzně: Mahmutovič, Holenda, Ďuriš, Kučera.
Sestava Plzně - I. poločas: Bolek - Rajtoral, Hubník, Procházka, Limberský - Hrošovský, Vaněk - Kopic, Kolář, Pilař - Mahmutovič.
II. poločas: Pavlík - Petržela, Hubník, Hejda, Matĕjů - Hořava, Kučera - Vůch, Ďuriš, Kovařík - Holenda.
Bohemians Praha 1905 - AS Trenčín 0:3 (0:1)
Branky: 28. Leon, 53. Van Kessel, 78. Aliko.
Sestava Bohemians - I. poločas: Dočekal - Kluk, Škerle, Šmíd, Šírl - Pauschek, Jirásek, Jindřišek, Bartek - Blecha - Schick.
II. poločas: Zlámal - Kluk, Žaloudek, Škerle, Košata - Pauschek, Jindřišek (72. Bartek), Hubínek, Mosquera - Jarolím - Moravec.