Rubriky:

1. liga

Sparta ulovila další posilu. Brankář Koubek ale Letnou rovnou opustí

9. července 2015 21:40 - Praha

Další posilu hlásí fotbalová Sparta. Český vicemistr tentokrát ulovil gólmana reprezentační jedenadvacítky Tomáše Koubka. Dosavadní brankář Hradce Králové se na Letné upsal na čtyři roky. S největší pravděpodobností však v následující sezóně sparťanskou branku hájit nebude.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Tomáš je velice talentovaný brankář, jeho přestup je investicí do budoucna. Momentálně ale potřebuje pravidelně chytat, a proto rovnou zamíří na hostování," uvedl člen představenstva Sparty Jakub Otava na klubových stránkách.

Koubek si českou nejvyšší soutěž zahrál pouze v dresu Hradce Králové, jehož je odchovancem. Z juniorské reprezentace se ale dobře zná s potenciálními novými spoluhráči působícími na Spartě Brabcem, Krejčím, Frýdkem či Hybšem.

„Na ty se moc těším, mám vlastně v týmu spoustu kamarádů. Ale neptal jsem se jich, můj přestup byl jasná volba, takže jsem neváhal ani vteřinu," svěřil se dvaadvacetiletý brankář. Z přestupu byl pochopitelně nadšený: „Je to naprosto úžasné, jsem moc rád, že se to povedlo dotáhnout. Za to, že můžu být ve Spartě, jsem vděčný."

Sparta nejspíš do nové sezóny půjde opět s gólmanským triem David Bičík, Marek Štěch a Miroslav Miller. Vedle Koubka už v létě Sparta posílila svůj tým o Martina Frýdka z Liberce, Marca Paixaa ze Slasku Vratislav, Franciho Litsingiho z Teplic, Marcuse Steinhöfera z Aalenu a Kehindeho Fataie z Astry Giurgiu.

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..