Rubriky:

1. liga

SESTAVA KOLA: Přehlídka skvělých gólmanů přibrzdila favority

11. srpna 2015 14:47 - Praha

Jeden brankář lepší než druhý a vybrat jen jediného bylo při sestavování ideální jedenáctky 3. kola fotbalové Synot ligy podle Sport.cz hodně složité. Přednost nakonec přece jen dostal Milan Heča ze Slovácka, který zkrotil obhájce titulu a jeho tým i navzdory oslabení odvezl z Plzně senzační bod.

 

Sport.cz s použitím webových stránek klubů

Přesilovka ani třeba výborný výkon letní posily Kopice mistrovskému týmu výhru nepřinesly. Gólman Heča se stal hrdinou víkendu a viktoriáni z něj byli nešťastní.

O nominaci si přitom říkali minimálně tři další brankáři. Rada z Dukly chytil v Liberci penaltu a tím Pražanům uhájil bod. Jihlavský Hanuš zase čistým kontem zásadně přispěl k výhře nad favorizovaným Jabloncem. A zlínský Dostál pak perlil na Spartě.

Letenští nakonec nováčka v klidu porazili. Opřít se mohli o záložníky Dočkala a Hušbauera, v obraně tvrdil muziku Costa. Spolu s Dočkalem jsou dalšími dvougólovými střelci kola teplický Fillo a ostravský Narh.

Skalák po zranění už zase řádí v dresu Mladé Boleslavi, Dukla spoléhá i na produktivního Bergra. Proti Slavii se pak vytáhl brněnský obránce Košťál a klokan Šmíd dal Olomouci i gól.

Sestava 3. kola fotbalové Synot ligy podle Sport.cz:
Heča (Slovácko) - Šmíd (Bohemians), Košťál (Brno), Costa (Sparta) - Kopic (Plzeň), Dočkal (Sparta), Hušbauer (Sparta), Fillo (Teplice) - Berger (Dukla), Narh (Ostrava), Skalák (Mladá Boleslav).
dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..