Mahmutovič předvedl klasiku, řekl teplický Grigar o bývalém spoluhráči. Plichtu bere jako výhru

Teplice

Čelil útočným choutkám mistrovské Viktorie Plzeň a v závěru zápasu dal málem gól! Takový byl duel fotbalistů Teplic s obhájcem ligového titulu pro brankáře severočeského týmu Tomáše Grigara. „Remízy si moc ceníme,“ pravil zkušený gólman k výsledku 2:2.

Teplický hráč Ivo Táborský upravuje obvaz brankáři Tomáši Grigarovi v utkání s Plzní.

Co vás inspirovalo k „výletu" přes celé hřiště až před plzeňskou branku při standardní situaci Teplic v 90. minutě?

Nebylo na co čekat a neměli jsme už co ztratit. Rozhodl jsem se pomoci klukům vepředu, tak jsem šel do plzeňského vápna. Chtěl jsem dokonce hlavičkovat, ale trefil jsem hlavou do hlavy Michaela Lüftnera, jehož jsem v té vřavě neviděl. A byl z toho Lüftnerův gól.

Jste spokojen s výsledkem?

Remízu bereme skoro jako výhru. Vždyť jsme prohrávali 0:2. Přitom Plzeň je silná. Nastartovala nás branka z penalty na 1:2 na začátku druhé půle. Pak jsme vyrovnali. Stejně jako před tím v Příbrami, kde jsme ale nerozhodný stav neudrželi. Tentokrát s Plzní ano.

Ke konci zápasu jste se v roli soupeře potkával se střídajícím plzeňským útočníkem Aidinem Mahmutovičem, vaším dlouholetým spoluhráčem z Teplic. Jaké to bylo?

Aidin měl dva brejky a dva ofsajdy, prostě svojí klasiku (úsměv).

V jakém rozpoložení pojedete k dalšímu utkání?