Rubriky:

1. liga

Jsem trenér, nepřicházím kvůli dělání dobré nálady, tvrdí Horváth

17. srpna 2015 13:01 - Plzeň

Snad každého to hned napadne. Přišel, aby se v mistrovském týmu zase zvedla nálada. Jeho duch zřejmě chyběl v kabině. Na jeho průpovídky budou před i po zápasech fotbalové Plzně zase všichni čekat, Pavel Horváth však má o podobě angažmá jinou představu. "Nepřicházím jako tvůrce dobré nálady, ale jako jeden z členů trenérského týmu," tvrdí pro klubový web nový asistent Viktorie, která odvolala od týmu Miroslava Koubka a na post nově instalovala Karla Krejčího.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Nové trenérské duo se dokonale zná, s tandemem Vrba - Krejčí vyválčili viktoriáni s Horváthem ve svém středu nespočet úspěšných bitev a trofejí. „S Karlem jsme si už stačili promluvit o rozdělení kompetencí a úkolech, které před každým členem trenérského týmu stojí. Chceme pomoci Viktorii, ke které nás všechny pojí výjimečný a dlouhodobý vztah," říká Horváth.

Po necelých třech měsících se vrací na místo činu, po uplynulé sezóně ukončil hráčskou kariéru a převzal v roli kouče třetiligové Domažlice. Ovšem jen na krátko.

„Neuvažoval jsem nad tím, že bych nabídku Viktorie odmítl. Na druhou stranu je nutno dodat, že práce v Domažlicích mě naplňovala a z tohoto klubu se mi v žádném případě neodchází lehce," pokračuje Horváth a uvědomuje si, že ho nečeká lehký úkol.

"Stejně tak ale vím, že tým má obrovský potenciál a jednoznačně patří do české špičky i na pohárovou mapu Evropy. Čeká nás velká porce práce. Na tu se těším," dodává k obnovenému plzeňskému působení.

neu, Sport.cz, Právo

Podaří se Viktorii pod novou trenérskou dvojicí postoupit do základní skupiny v Evropské lize?

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..