Rubriky:

1. liga

SESTAVA KOLA: Kanonýr Škoda a přetlak dalších dvougólových střelců

24. srpna 2015 15:56 - Praha

Jen o jeden gól mu na jaře koruna krále střelců unikla. Pokud nezmizí do Turecka, kanonýr Milan Škoda na ni bude útočit znovu - útočník Slavie už tabulku střelců vede. O víkendu však vstřelili po dvou gólech také další hráči, což se v nominaci do ideální jedenáctky 5. kola fotbalové Synot ligy podle Sport.cz samozřejmě muselo projevit.

 

Sport.cz s použitím webových stránek klubů

Přetlak dvougólových střelců byl pozitivním znamením posledního kola před reprezentační přestávkou. Třeba zlínský Železník se do jedenáctky nakonec ani nevešel.

Milan Škoda v ní nechybí, svými trefami posunul Slavii do klidnějších pater tabulky. Hotovým spasitelem se pak stal dvougólový Ďuriš, jehož Plzeň si málem vylámala zuby na olomouckém betonu a brankáři Buchtovi. Střídajícím žolíkem byl rovněž Bakoš, který se postaral o výhru Liberce nad Teplicemi, prim hrál i jeho spoluhráč Sackey.

Dvakrát se trefil také mladoboleslavský Magera, který tak již předem slavil očekávané narození potomka. Jablonec po porážce na Ajaxu zabral v Brně, výborný byl Masopust a v obraně Romera.

Sparta potvrdila první příčku výhrou v derby s Duklou. Gól a asistenci si připsal Krejčí, na úvodní branku mu přihrál aktivní obránce Steinhöfer.

Slovácko zvítězilo v Jihlavě a parádní trefou se na Vysočině blýskl Valenta.

Sestava 5. kola fotbalové Synot ligy podle Sport.cz:
Buchta (Olomouc) - Steinhöfer (Sparta), Sackey (Liberec), Romera (Jablonec) - Masopust (Jablonec), Magera (Mladá Boleslav), Valenta (Slovácko), Krejčí (Sparta) - Bakoš (Liberec), Milan Škoda (Slavia), Ďuriš (Plzeň).
dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..