Rubriky:

1. liga

Liberec si pořídil Bartla, do Mladé Boleslavi za něj poslal bývalého kapitána

1. září 2015 17:26 - Liberec
(Aktualizováno: 1. září 2015 17:49)

Fotbalisté Slovanu Liberec hlásí před startem Evropské ligy změny v kádru. Tříletou smlouvu dnes pod Ještědem podepsal Daniel Bartl z Mladé Boleslavi. Opačným směrem odchází bývalý kapitán Slovanu Jiří Fleišman. Dmitrij Jefremov z CSKA Moskva pak přichází do Liberce na roční hostování. Klub o tom informuje na svých stránkách.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Patřil ke strůjcům zatím posledního libereckého titulu, za Slovan odehrál 128 ligových zápasů a vstřelil v nich 8 branek. Bývalý kapitán týmu Jiří Fleišman se však postupně vytratil ze základní sestavy.

"Jirka udělal ve Slovanu ohromný kus práce, za který mu patří dík celého klubu a věřím, že i fanoušků. V posledních měsících ale vypadl ze sestavy, s čímž byl logicky on sám nespokojený. A proto jsme se dohodli, že mu umožníme přestup do klubu, kde získá víc prostoru," vysvětluje Jan Nezmar, sportovní ředitel Slovanu.

Doslova na poslední chvíli si Liberec v 17:00 opačným směrem pořídil Daniela Bartla. Uzavírají se totiž soupisky pro Evropskou ligu, kam se Slovan po dvou letech znovu probojoval. Bartl přichází z Mladé Boleslavi na přestup. "Je to rychlý hráč na stranu hřiště. Může nastoupit v záloze i obraně," avizuje Nezmar.

Liberec ještě získal na roční hostování pravého záložníka CSKA Moskva. Dmitrij Jefremov nastupuje za ruskou reprezentaci do 21 let. Slovan si od jeho příchodu slibuje zvýšení konkurence na kraji zálohy.

Klub ještě avizoval, že ve hře je také odchod záložníka Dzona Delargeho.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..