Rubriky:

1. liga

Další odvolaný kouč v lize. Po Plzni mění trenéra i Jihlava

16. září 2015 17:01 - Jihlava
(Aktualizováno: 16. září 2015 17:37)

Trenér Luděk Klusáček skončil ve středu odpoledne na lavičce prvoligové Jihlavy. Osmačtyřicetiletý kouč byl od mužstva odvolán kvůli neuspokojivým výsledkům v úvodu nové sezóny Synot ligy. Vedením týmu byl pověřen současný sportovní manažer Milan Bokša. Klusáček je po plzeňském Miroslavu Koubkovi druhým odvolaným koučem této ligové sezóny.

 

Luboš Pavlíček, ČTK

„Pouhé čtyři body z úvodních šesti kol nenaplňují naše představy. Proto jsme sáhli k nelehkému a nepříjemnému rozhodnutí. Panu Klusáčkovi děkujeme za práci, kterou u nás odvedl," sdělil Jiří Pech, předseda představenstva jihlavského klubu.

O dalších členech realizačního týmu jihlavské vedení jedná. „Preferujeme jeho složení z vlastních trenérských zdrojů. Do pátečního ligového duelu s Duklou by měl doznat definitivní podobu," uvedl Bokša.

Klusáček nastoupil k jihlavským fotbalistům po skončení podzimní části minulého prvoligového ročníku. Klub z Vysočiny tak reagoval na striktní požadavek FAČR doplnit realizační tým o trenéra s nejvyšší licencí, kterou tehdejší kouč Kučera postrádal. Jihlavu vedl ve dvaceti prvoligových utkáních s bilancí šest vítězství, čtyři remízy a deset porážek.

Čtyřiašedesátiletý Bokša už trénoval Jihlavu v sezóně 2006/07, kdy působila ve druhé lize. V minulosti vedl mj. i Teplice, Cheb, Olomouc, Ostravu, Synot či Mladou Boleslav.

čfo, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..