Rubriky:

1. liga

Nejen derby pražských S, také Plzeň hlásí na Liberec vyprodáno

23. září 2015 13:21 - Plzeň

Prvoligové aktéry přes týden zaměstnávají zápasy domácího poháru, pokladníci si však před víkendem mnou ruce již dnes. Fotbalová liga očekává v 8. kole nejen atraktivní zápasy, ale v souvislosti s nimi také velké návštěvy. Nedělní 284. derby Slavie se Spartou bylo vyprodáno v pondělí, sobotní duel Plzně s Libercem pak v úterý.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Vyprodáno! Na tuhle cedulku v pokladnách si už fanoušci v Plzni zvykli. Souboj úřadujících českých šampiónů s aktuálně druhým týmem ligové tabulky bude v sobotu sledovat vyprodaná Doosan Arena. Poslední vstupenky do domácích sektorů si fanoušci Viktorie rozebrali během úterý, před třetí hodinou odpolední se prodej definitivně zastavil.

„O zápas byl mezi fanoušky obrovský zájem, telefony na recepci neutichají ani na minutu. V tuto chvíli jsou však již veškeré pokusy zbytečné, Viktoria pustila do prodeje opravdu veškeré možné kapacity. Poměrně početný tábor fanoušků má dle informací ze severu Čech dorazit také z Liberce, ve Štruncových sadech se tak můžeme těšit na výjimečnou atmosféru," avizuje Pavel Pillár, tiskový mluvčí Viktorie.

Fanoušci Plzně se chystají také na dnešní pohárový duel v Tachově a nejpozději do konce týdne se pak rozběhne prodej vstupenek na druhé utkání Viktorie v základní skupině Evropské ligy. Na zápas ve španělském Villarrealu se chystá početná výprava fanoušků ze západu Čech.

„Vstupenky budou k dispozici v klubovém fanshopu, čekáme se všemi informacemi pouze na doručení vstupenek ze stadiónu soupeře. Viktoria bude mít v první fázi k dispozici 400 vstupenek, v případě většího zájmu bude možné přiobjednat vstupenky další," vysvětluje Pillár.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..