Rubriky:

1. liga

Plzeňští fanoušci si rýpli do kritika Limberského. Handicapovaný cyklista jim gratuloval

29. září 2015 07:14 - Plzeň

Na pomyslné vyřizování účtů ze strany nejvěrnějších plzeňských fanoušků s kritiky odsuzujícími Davida Limberského za jeho jízdu v opilosti a následné oslavné gesto v podobě pomyslného točení volantem došlo při víkendovém ligovém zápase Západočechů s Libercem (2:1).

 

FC Viktorie Plzeň

Nejprve příznivci Plzně v kotli za brankou rozvinuli transparent „Ježek má vztek, že nemůže pít i do druhý nohy" a následně „Někdo si dělá prdel ze sebe, někdo z nás. Někdo nepatří do repre, někdo na svaz".

V prvním případě byl adresátem vzkazu úspěšný handicapovaný cyklista Jiří Ježek, jenž jednání Limberského ostře odsoudil, v druhém případě směřovala slova s největší pravděpodobností k předsedovi FAČR Miroslavu Peltovi, jenž naznačil, že celá kauza by mohla plzeňského zadáka stát místo v národním mužstvu.

Čtyřicetiletý Ježek, který jako malý kluk přišel o pravou nohu, situaci přijal s nadhledem sobě vlastním. „Díky fanouškům Viktorie Plzeň za vtipnou reakci na moji kritiku chování Davida Limberského. Mám radost, že humor ještě žije! Takhle to má vypadat," uvedl na facebookovém profilu Ježek a doplnil: „A protože Viktorka vyhrála, gratuluju a dám si na jejich zdraví i do druhý nohy."

Radek Malina, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..