Rubriky:

1. liga

Dal gól a ještě si odnesl Latkův dres. Na výhru nad Slavií však čeká Krmenčík a jeho Dukla dál

5. října 2015 08:47 - Praha

Rychlým gólem Slavii zaskočil a průběh malého pražského derby ovlivnil, nakonec se však Michael Krmenčík z výhry své Dukly neradoval. V Edenu musel on i jeho tým brát za vděk jen remízou, takže tradice ani tentokrát porušena nebyla. Od doby, co se Dukla vrátila na scénu nejvyšší domácí soutěže, ještě nikdy Slavii neporazila.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Po duelu v Edenu jste čekal před slávistickou kabinou, abyste si s Latkou vyměnil dres. To ze samé vděčnosti, že vám domácí obrana dovolila v úvodu skórovat?

Ale to vůbec ne. Můj strýc je velký slávista a toužil po Latkově dresu. Takže jsem se s Martinem domluvil a mám dárek.

Dárek jste mohl dát i Dukle, která po návratu do ligy Slavii ještě nikdy neporazila.

Však nám to trenér cestou do Edenu připomínal.

Tentokrát ale měla po vaší trefě k vítězství hodně blízko. Mrzí moc, že jste na něj zase nedosáhli?

Opravdu škoda, protože jsme k vítězství byli blíž a zasloužili bychom si ho. Vždyť kromě rychlého gólu jsme nastřelili břevno a měli ještě tři další velké šance. Kdybychom je proměnili, asi by Slavia už skóre neotočila.

Nakonec jste jí sami nabídli, aby vyrovnala a tradice vašich vzájemných utkání zůstala neporušena. To jste se před Škodovým gólem tak špatně domluvili?

Celý zápas jsme si říkali, že při standardních situacích vyzkoušíme na domácí ofsajd systém. A když jsme se k němu konečně odhodlali, dva tři naši hráči pokyn neslyšeli a zůstali u Radovy brány. Byla to opravdu hodně laciná branka.

Laciná, ale vzhledem k průběhu druhé půle zasloužená, nemyslíte?

Pravdou je, že domácí začali hrát ve druhé půli důrazně a agresivně, ale my jim k tomu dopomohli, protože jsme trochu polevili. I tak si myslím, že jsme po většinu utkání dominovali a vyhrát jsme měli.

zp, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..