Rubriky:

1. liga

Vstřelený gól byl pro Zbrojovku v Ďolíčku neštěstím

19. října 2015 16:55 - Praha

Podivný zápas sehráli ve vršovickém Ďolíčku fotbalisté Zbrojovky Brno. Po většinu utkání nechali domácí, kteří marně prahnou po první podzimní výhře, smažit ve vlastní šťávě. A když se pak hosté čtvrt hodiny před koncem ujali vedení a měli klokany na lopatě, závěr vůbec nezvládli a museli být rádi, že z Prahy odvezli aspoň bod za remízu 1:1.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Když se více než po roce v lize zase trefil Milan Lutonský, zdálo se, že si Zbrojovka odveze do Brna tři body. Klokani však hned o tři minuty později vyrovnali a v závěru zazdili další dvě tutové šance.

„Bohužel... Kdybychom vedení udrželi o něco déle, Bohemka by asi hodně znervózněla. Jenže my jsme si nepohlídali dlouhý aut, byla to chyba vzadu. Asi se na nás vstřelený gól projevil," přiznával brněnský paradox Lutonský.

„Přesně tak, vstřelený gól pro nás byl pomalu neštěstím... Do té doby soupeř ve druhé půli nebezpečné šance neměl, po gólu přišly hned tři. Naštěstí proměnil jen jednu a my můžeme být rádi, že utkání skončilo remízou," mračil se trenér Václav Kotal.

Remízu nakonec berou

„Chtěli jsme tři body, zároveň nám bylo jasné, že Bohemka ještě nevyhrála a její série už taky musí jednou skončit. Remízu nakonec bereme, myslím, že průběhu utkání odpovídá," přemítal Lutonský.

Všechno mohlo být jinak, kdyby Zbrojovka lépe naložila s jednobrankovým náskokem.

„V takových momentech je důležitá zkušenost hráčů, jejich schopnosti pracovat s míčem, soupeřem a prostorem. Náš hráč mohl míč zpracovat na prsa a založit akci, neboť nebyl atakován - místo toho odehrál míč hlavou do autu, po němž padl vyrovnávací gól," kroutil hlavou Kotal.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..