Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Rezek má zřejmě vykloubený loket a na podzim dohrál

31. října 2015 20:19 - Příbram

Příbramští fotbalisté se minimálně do konce podzimu budou muset obejít bez bývalého reprezentanta Jana Rezka. Zkušený záložník si v sobotním ligovém duelu s Brnem přivodil vážné zranění lokte a byl ihned převezen do nemocnice.

 

Pavel Němeček, ČTK

Třiatřicetiletý Rezek se v úvodu druhé půle pokoušel o střelu přes hlavu, při níž nešťastně upadl a vykloubil si loket. Zároveň panují obavy, zda si rovněž nezlomil kloubní pouzdro. "Přesnou diagnózu ještě nevím. Je to zranění lokte, zlomenina, či vykloubení. Teď je v nemocnici a pravděpodobně půjde na operaci. Do konce podzimu bude mimo určitě," řekl příbramský trenér Pavel Tobiáš.

"Já to neviděl, ale kluci, co u toho byli, říkali, že to bylo ošklivé," dodal Antonín Barák. Právě mladý odchovanec Příbrami by se měl nyní roli Rezka snažit nahradit. "Tonda je teď asi jediná varianta na tento post," dodal Tobiáš.

Rezek, který přišel do Příbrami v létě, nastoupil do všech 12 zápasů této sezóny a dal v nich čtyři góly.

ČTK

Zrušit


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..