Rubriky:

1. liga

Klokani konečně vyhráli, kapitán tak zase bude vypadat jako člověk

31. října 2015 22:41 - Praha

Pomohla jim penalta i dvě vyloučení soupeře, ale co na tom. Klokani byli posledním týmem fotbalové ligy, který na podzim ještě nevyhrál - a vydřenou výhrou 2:1 nad Jihlavou černou sérii ukončili. Celkem Bohemians v lize nezvítězili třináctkrát za sebou od květnové domácí výhry nad Plzní. Tří bodů se dočkali, ale pořád jsou na předposlední sestupové příčce.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Nejšťastnější byl kapitán. V poslední době zdobil tvář Josef Jindřiška plnovous. Až teď může jít dolů.

„Nebyla to sázka. Řekl jsem si spíše sám pro sebe, že dokud nevyhrajeme, neoholím se. Jsem nesmírně rád, že vousy půjdou dolů a budu vypadat jako člověk," usmál se autor proměněné penalty v rozhovoru pro Bohemka TV.

První poločas přitom domácím vůbec nevyšel. "O poločase byla bouřka v kabině. Tam jsme si řekli, že to musíme otočit!" líčil Jindřišek.

Důležitý byl jeho pokutový kop. "Před každou takovou situací je člověk malinko nervózní, ale já jsem si věřil. Myslím si, že nás to nakoplo. Měli jsme malinko štěstí, že Jihlava nedala další branku. Podržel nás gólman," poukázal kapitán.

"Bylo avizované, že s kým chceme vyhrát, když ne s Jihlavou. Ale ono není lehkého soupeře a žádné vítězství není lehké," oddechl si trenér Roman Pivarník.

"Jsem rád, že jsme ve druhém poločase dokázali hrát hodně aktivně a šli za vítězstvím. Na jednu stranu to úleva je, protože jsme vítězství samozřejmě potřebovali a bylo hodně důležité. Ale úleva jenom na chvíli, protože na podzim potřebujeme body ještě sbírat. Bude důležité, abychom zvládli i další zápasy," dodal kouč.

dos, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..