Rubriky:

1. liga

Statistika: Tecl byl nejkreativnějším hráčem posledního ligového kola

4. listopadu 2015 09:46 - Praha

Překypoval aktivitou, což vyhodnocení údajů nasnímaných kamerami jednoznačně potvrdilo. Byť nyní neprožívá dvakrát dobré fotbalové časy, aspoň jedno malé vítězství si jablonecký Stanislav Tecl o víkendu připsal. Za nahrávky do gólových šancí nastřádal 32 bodů, čímž si ve 12. ligovém kole připsal triumf v kolonce Chance index. Druhý Lukáš Bartošák z Liberce za ním o dva body zaostal.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Ačkoli při zápasech často bývá jedním z nejaktivnějších hráčů Jablonce, začátek tohoto angažmá si rychlík Tecl jistě představoval jinak.

Za očekáváním zůstává hlavně střelecky, ve dvanácti zápasech skóroval pouze jednou. Smůlu neprotrhl ani v sobotu na hřišti Slovácka, zato ale pilně připravoval šance pro své spoluhráče. Za nahrávky do gólových možností získal hned 32 bodů a připsal si i asistenci na jediný gól svého týmu, když po jeho prudké nahrávce zprava skóroval Martin Pospíšil.

Tecl byl také nejlepším jabloneckým hráčem v počtu naběhaných kilometrů, celkem totiž urazil parádních 11 670 metrů. Jeho výkon tak kazí pouze fakt, že za 90 minut vyslal jen jednu střelu, která navíc netrefila bránu. I proto Jablonec na Moravě remizoval 1:1.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..