Rubriky:

1. liga

Frťalovým asistentem v Jablonci bude Kopecký

22. prosince 2015 16:26 - Jablonec nad Nisou

Asistentem nového trenéra fotbalistů FK Jablonec Zdenka Frťaly bude Ivan Kopecký, který už s Frťalou spolupracoval při jeho předchozích angažmá ve Varnsdorfu a v Podbrezové. Oba podepsali s osmým týmem tabulky smlouvu do června 2017. Trenérem brankářů byla jmenována dlouholetá opora Jablonce Michal Špit, který ještě na podzim patřil do prvoligového kádru.

 

fkjablonec.cz

Pětačtyřicetiletý Kopecký má za sebou 35 prvoligových startů a jeden gól v dresu Drnovic. Po ukončení hráčské kariéry vedl jako hlavní trenér Chrudim, Pardubice, Ústí nad Orlicí nebo Čáslav, poté se jako asistent připojil k Frťalovi.

Špitovi chybí jediný zápas k dosažení hranice 300 zápasů v nejvyšší soutěži, kromě Jablonce hájil barvy Sparty a Příbrami. Se 101 čistými konty je členem Klubu ligových brankářů.

V Jablonci po nepodařeném podzimu, v němž třetí tým minulého ročníku pouze čtyřikrát vyhrál, osmkrát remizoval a čtyřikrát prohrál, skončil celý realizační tým v čele s trenérem Jaroslavem Šilhavým. Novým sportovním ředitelem ambiciózního klubu, jehož majitelem je předseda FAČR Miroslav Pelta, byl nedávno jmenován kontroverzní funkcionář Ivan Horník.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..