Rubriky:

1. liga

Zlín zahájil přípravu i s Železníkem, ten ale míří do Slavie

4. ledna 2016 14:27 - Zlín

Fotbalisté Zlína zahájili zimní přípravu i s pětadvacetiletým útočníkem Lukášem Železníkem, jenž má namířeno do Slavie Praha. Odchod nejlepšího zlínského střelce, který v podzimní části ligy dal osm branek, je podle představitelů klubu ve stadiu závěrečného jednání.

 

Luboš Pavlíček, ČTK

"Počítáme, že se bude Železník ještě několik dnů bude připravovat podle našeho tréninkového modelu. V průběhu tohoto týdne by měla vést jednání o jeho přestupu do Slavie Praha k úspěšnému konci. Zbývá už pouze souhlas představenstev obou klubů," uvedl trenér po podzimu šestého klubu tabulky Bohumil Páník.

Zbytek kádru by měl zůstat pohromadě. "V tuto chvíli nepočítáme s tím, že by měl ještě někdo jiný odejít," řekl Páník. V týmu ligového nováčka zůstanou i na jaře po prodloužení hostování brankář Tomáš Holý a středopolaři Vukadin Vukadinovič a Štěpán Koreš.

"Nabízí se nám i možnosti, jak získat náhradu za Železníka," dodal Páník, který už bude mít k dispozici uzdraveného Antonína Fantiše a Marka Jordana, který by měl dostat na jaře více herních příležitostí.

Úvod zimní přípravy je naplánován v domácích podmínkách ve Zlíně. Od 26. ledna čeká ligového nováčka osmidenní herní soustředění v Turecku se třemi zápasy. Generálku na jarní premiéru doma se Spartou plánuje Zlín týden před zahájením ligy, jeho soupeřem bude slovenská Senica.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..