Rubriky:

1. liga

Slovácko zahájilo přípravu i s Kerbrem a uzdraveným Kaloudou

4. ledna 2016 15:27 - Uherské Hradiště

Fotbalisté Slovácka vstoupili do zimní přípravy i se středopolařem Milanem Kerbrem, který se vrátil z Liberce, a s uzdraveným Lubošem Kaloudou. Po třítýdenní dovolené v pondělí hráči podstoupili zátěžové testy v Olomouci, od úterý do neděle je čeká kondiční soustředění v nedalekém Uherském Brodě.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Hráči dostali na dovolenou i rozpis individuální přípravy. Podobný model i se soustředěním mimo domov jsme úspěšně podstoupili už loni. Na hráče čekají tento týden třífázové tréninky i kvalitní regenerace. Oproti loňsku budeme mít vzhledem k brzkému startu ligy na všechno méně času," řekl kouč Slovácka Svatopluk Habanec.

Trenér do kádru zařadil i mladíky Tomáše Ťoka a Lukáše Křivánka. "Oba si mohou osahat působení u prvního týmu. Podobně začínal v minulosti například současný reprezentant jednadvacítky Tomáš Břečka," poznamenal Habanec. Po doléčení zranění se do týmu vrátil také obránce Patrik Šimko.

První přípravné utkání odehraje Slovácko 16. ledna v Žilině. Od 27. ledna mužstvo čeká jedenáctidenní herní příprava s třemi zápasy v Turecku.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..