Rubriky:

1. liga

Útočník Voltr zamířil ze Slavie na hostování do Jihlavy

15. ledna 2016 11:43 - Jihlava

Fotbalisté Jihlavy získali na hostování do konce sezóny druhého hráče z pražské Slavie. Po záložníkovi Josefu Bazalovi bude Vysočině na jaře v bojích o záchranu pomáhat také útočník Radek Voltr. Čtrnáctý celek ligové tabulky o tom informoval na svých internetových stránkách.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Čtyřiadvacetiletý Voltr se k jihlavskému týmu připojí v pondělí. "Jednání o Voltrově hostování trvala o něco déle, než jsme předpokládali. Jsme rádi, že jsme je nakonec dotáhli do kýženého konce a můžeme s tímto důrazným, pracovitým a rychlým útočníkem počítat pro jarní duely. Předpokládáme, že výrazně pomůže naší ofenzivě," řekl sportovní manažer Vysočiny Milan Bokša.

Voltr má na kontě 27 ligových zápasů a jeden vstřelený gól. Do Slavie zamířil v létě a zasáhl do 15 z 16 kol této sezony. Nejvyšší soutěž si zahrál i za Hradec Králové.

Při velké konkurenci v posíleném slávistickém kádru nyní Voltr odchází podobně jako o pár dnů dříve Bazal na Vysočinu. Opačným směrem z Jihlavy do Edenu předtím zamířil na přestup bosenský útočník Muris Mešanovič.

Vrátí se Kučera?

Jihlava stále řeší možný návrat záložníka Tomáše Kučery z Plzně. "Předpokládali jsme, že se dnes připojí k týmu ve formě hostování. Bohužel situace v plzeňském kádru způsobila, že Tomáš s Viktorií odjel na soustředění do Turecka. Jsme domluveni a počítáme s tím, že nás posílí před odletem na naše turecké soustředění," uvedl Bokša.

Nadále nejistá je budoucnost bosenského útočníka Harise Harby, který se vrátil z hostování v Trnavě a momentálně trénuje s jihlavskou juniorkou.

ČTK

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..