Rubriky:

Fortuna liga

Liberec získal z Plzně Vůcha na hostování s opcí. Slovan si navíc pojistil dva obránce

22. ledna 2016 18:03 - Liberec

Plzeňský fotbalový záložník Egon Vůch oblékne na jaře dres Liberce. Slovan se s vedením úřadujícího mistra dohodl na půlročním hostování s opcí. Podještědský tým si navíc pojistil služby dvou nadějných stoperů. David Hovorka a Lukáš Pokorný prodloužili s Libercem smlouvy až do června roku 2019. Informovaly o tom v pátek oficiální internetové stránky severočeského klubu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Čtyřiadvacetiletý Vůch přestoupil do Plzně před rokem z Teplic, kde ještě na jaře hostoval. Od léta se pak neúspěšně snažil prosadit do sestavy Viktorie. Proto byl uvolněn do Liberce. Oba kluby však dlouho jednaly o podobě hostování, neboť Slovan trval na opci na přestup, kterou nakonec dostal.

"To znamená, že pokud nás Egon přesvědčí o svých kvalitách, můžeme jeho hostování změnit na přestup. Egon to má ve svých rukou," řekl sportovní ředitel Liberce Jan Nezmar pro klubový web. "Má potenciál nahradit Pepu Šurala. Jsem rád, že se kluby dohodly na podmínkách. Věřím, že bude platným hráčem a pomůže nám," uvedl trenér Jindřich Trpišovský.

Pod Ještědem podepsali nové a dlouhodobé smlouvy i dva nadějní obránci. Lukáš Pokorný a David Hovorka se upsali klubu až do června 2019. "Jsou to hráči s velikým potenciálem a věříme, že na nich Slovan může stavět. Proto jsme jim nabídli dlouhodobé smlouvy," řekl sportovní ředitel klubu Jan Nezmar.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Filtr článků - Fortuna liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..