Teplice - Zaprešič 2:2, pen. 5:4Severočeši skončili po penaltách pátí

Tepličtí fotbalisté mají v Chorvatsku za sebou i poslední utkání na turnaji Arena Cup 2016, po výhře na penalty nan Interem Zaprešič obsadili páté místo. V normální hrací době skončilo utkání 2:2, trefili se Dressler a Kukec.

Jakub Hora z Teplic.

Slovácko odehrálo utkání na půdě slovenského mistra z Trenčína. O osudu zápasu rozhodla 9. minuta, kdy se domácí Guba prosadil z poměrně ostrého úhlu. I Slovácko mělo šance na skórování, ale ty zůstaly nevyužity.

Hanáci nastoupili v Senci proti Spartaku Trnava, šestému týmu tabulky slovenské nejvyšší soutěže. Po bezbrankovém poločase rozhodla Sigma v závěru. V první půlce neproměnil Aidin Mahmutovič pokutový kop, třináct minut před koncem dal branku střídající Pavel Moulis.

Fotbalisté Mladé Boleslavi zahájili soustředění v Rakousku výhrou 2:1 nad druholigovým Lieferingem. Za středočeský tým se v Salcburku trefili Tomáš Přikryl, zimní posila ze Sparty, a zkušený Rudolf Skácel.

Přípravná fotbalová utkání:
V Chorvatsku (o 5. místo na Arena Cupu): FK Teplice - Inter Zaprešič 2:2 (1:0), penalty 5:4
Branky Teplic: 19. Dressler, 55. Kukec, rozhodující penalta Táborský.
Sestava Teplic: Chudý - Hora (46. Vondrášek), Jeřábek (60. Breite), Dimitrovski (46. Hošek), Krob - Ljevakovič - Dressler (46. Fillo), Kodeš (60. Lüftner), Vachoušek (46. Táborský), Kukec (60. Gregáň) - Vaněček (46. Kapolongo). Trenér: Vavruška.
Spartak Trnava - Sigma Olomouc 0:1 (0:1)
Branka: 77. Moulis.
Sestava Olomouce: M. Buchta - Zahradníček (60. Hála), Rode, Radakovič, Vepřek (60. Falta) - Petr (60. Štěpán), Houska, Šindelář, Navrátil (60. Moulis) - Malec (60. Ordoš), Mahmutovič. Trenér: Jílek.
AS Trenčín - 1. FC Slovácko 1:0 (1:0)
Branka: 9. Guba.
Sestava Slovácka: Heča - Chýla (60. Šimko), T. Rada (46. Hofmann), Břečka (46. Košút), Kuncl (60. Reinberk) - Biolek, Havlík, Šumulikoski (60. Sadílek), Daníček, Civič (46. Kerbr) - Diviš (60. Koné). Trenér: Habanec.
FC Písek - 1. FK Příbram 0:4 (0:2)
Branky: 1. Šabala, 17. Dosoudil, 51. Mudra, 76. Volf.
Sestava Příbrami: Hruška (46. Švenger) - Sus (46. Divíšek), Zápotočný (46. Kilián), Dosoudil, Mudra - Pilík (46. Brandner), Hnaníček, Krameš (46. Rezek), Moravec (38. Jiří Mareš) - Šabala, Bednář (46. Volf). Trenér: Tobiáš.
V Salcburku: FK Mladá Boleslav - FC Liefering 2:1 (1:0)
Branky: 17. Přikryl, 49. Skácel - 83. Dwamena.
Sestava Mladé Boleslavi: Šeda - J. Kysela, Kúdela, Čmovš, Pauschek - Ščuk, Čermák - Skalák, Chramosta, Přikryl - Baroš.
II. poločas: Šeda - Pauschek, Kúdela, Polom, Fleišman - J. Rada, Čermák - Skácel, Magera, Přikryl - Klobása. Trenér: Jarolím.