Rubriky:

1. liga

Štípek a Suchan se vracejí do Příbrami, naopak Končal v Plzni zůstává

25. ledna 2016 17:56 - Plzeň
(Aktualizováno: 25. ledna 2016 18:30)

Několik dnů před odjezdem na herní soustředění zužuje fotbalová Viktoria Plzeň kádr. Na Maltu již s týmem neodcestují David Štípek a Jan Suchan. Oba mladíci si na jaře prodlouží hostování v Příbrami, kde odehráli již podzimní část sezóny. V Plzni naopak zůstává Matěj Končal, který se do Viktorie také vrátil od Litavky.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Plzeň si Štípka se Suchanem stáhla do přípravy, teď je do Příbrami zase na další půlroční hostování vrací.

„Trenér chtěl oba mladé hráče vidět v tréninku i v zápasech, určitě nezklamali. Potvrdili, že jsou to perspektivní fotbalisté, ve kterých má Viktoria velkou budoucnost. V tuto chvíli by však v dresu Plzně nedostávali tolik herních příležitostí. Příbram projevila o jejich návrat do týmu velký zájem," vysvětluje Adolf Šádek, generální manažer Viktorie.

Z trojlístku navrátilců z Příbrami tak v Plzni zůstává jen Matěj Končal. „Je rychlostním typem fotbalisty, šikovných leváků navíc v lize příliš neběhá. O své místo se bude muset poprat, nicméně v nabitém jarním kalendáři určitě šanci dostane," avizuje Šádek.

Viktoria odlétá na Maltu ve čtvrtek a na herní soustředění s ní zamíří také dva mladíci z juniorky, Petr Průcha a Lukáš Provod. „Potřebujeme doplnit počet hráčů na ideální tréninkové stavy, oba si navíc za své výkony a fotbalovou poctivost šanci zaslouží," říká Šádek.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..