Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Dlouholetý rozhodčí Mencl ze zdravotních důvodů ukončil kariéru

11. února 2016 16:05 - Praha
(Aktualizováno: 11. února 2016 17:35)

Jarní zápasy fotbalové ligy už nebude rozhodovat sudí Kryštof Mencl. Dlouholetý ligový asistent se kvůli přetrvávajícím zdravotním problémům rozhodl ve čtyřiceti letech ukončit kariéru.

 

FAČR

Čtyřicetiletý arbitr, který v nejvyšší soutěži absolvoval všechna utkání jako asistent rozhodčího, završil svoji bilanci na metě 153 zápasů, což jej mezi asistenty v historické bilanci řadí na 18. místo. Mencl figuroval také na mezinárodní listině.

Pražský rozhodčí mezi českou elitou debutoval 2. prosince 2001 při utkání Příbram - Brno, v rozehrané sezóně na podzim zasáhl do osmi utkání.

„Děkujeme mu za práci, kterou na hřišti a ve sboru rozhodčích odvedl, a do budoucna mu přejeme jen to nejlepší. Opakující se zdravotní komplikace bohužel nedovolily, aby na vrcholné úrovni mohl pokračovat," uvedla Dagmar Damková, předsedkyně Komise rozhodčích FAČR .

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..