Rubriky:

Fortuna liga

Hubník je zpátky u obhájce, bude znovu titulovým trumfem?

14. února 2016 08:56 - Plzeň

Nákupy tentokrát přenechali konkurenci. Jednu velkou posilu však fotbalisté mistrovské Plzně přece jen mají. Z krátkého podzimního hostování v Olomouci se vrátil Roman Hubník. Zkušený stoper, který byl v závěru loňské sezóny klíčovou postavou Viktorie, má být znovu trumfem v bitvě o mistrovskou trofej. Plzeň vstupuje do jara s tříbodovým náskokem na druhou Spartu a útočí na druhý titul za sebou.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Potřeboval si uspořádat rodinné záležitosti, proto si odskočil domů do Olomouce. Teď je zase zpátky.

„Vrátil jsem se do Plzně, abych bojoval o základní sestavu a pomohl získat opět titul. To jsou mé hlavní cíle. Je tu dobrá parta, držíme při sobě a pro první místo uděláme cokoliv," ujišťuje obránce Roman Hubník v rozhovoru pro klubové stránky.

„Přípravy v Turecku i na Maltě byly těžké, ale potřebné. Mrzí nás, že jsme výsledkově nezvládli přátelské zápasy, ale doufám, že nás to neovlivní. V každém utkání jsme měli hodně šancí dát gól, ale neproměnili je. To byl asi kámen úrazu. V neděli na Slovácku budeme chtít předvést kvalitní výkon a odvézt si všechny body," plánuje Hubník.

V Uherském Hradišti se Viktorii daří. Slovácko v lize neporazilo Plzeň již 15krát za sebou, doma naposledy v prosinci 2005...

„Na Slovácko se připravíme co nejlépe a na ne příliš povedené soustředění necháme zapomenout. U nich to není nikdy snadné a bude to těžká zkouška hned na úvod jara," očekává Hubník.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Fortuna liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..