Rubriky:

1. liga

Tecl otevřel jaro gólem. Žádné cíle si ale už raději nedávám, říká jablonecký útočník

16. února 2016 10:53 - Jablonec nad Nisou

Úspěšný vstup do jara absolvoval jablonecký fotbalový útočník Stanislav Tecl. Proměněnou penaltou v zápase s Jihlavou pojistil severočeskému týmu tříbodový zisk při vítězství 2:0. Byl to ale jeho teprve třetí gól v sezóně.

 

Radek Petrášek, ČTK

Pokutový kop rozhodčí nařídil po faulu na vás, navíc jej doprovodila i červená karta pro Jiřího Krejčího. Věřil jste si na penaltovou exekuci?

Tomáš Wágner, který obvykle penalty kope, nebyl v sestavě, takže jsem se sám rozhodl, že na to půjdu. Naštěstí jsem skóroval a vyhráli jsme (úsměv).

Berete jarní úvod z osobního hlediska jako restart do další kariéry?

I když se mi jeden zápas celkem slušně povedl, pořád je to jen jedno utkání. Až to zopakuji několikrát po sobě, mohu uvažovat o nějaké dílčí spokojenosti.

Jaké jste si stanovil cíle pro jarní sezónu?

Raději si už žádné nedávám. Budu vděčný za to, když budeme sbírat body a předvádět dobré výkony. Hlavně chceme nalákat fanoušky zpátky do hlediště, protože po nepovedeném podzimu jim hodně dlužíme.

A můžete konkretizovat týmové ambice?

Nevím, jestli jsou menší nebo stejné než na podzim. Spíš se o tom moc nemluví. Soustředíme se na každý nejbližší zápas, jaký nás v dalším týdnu čeká. Na tabulku se zatím příliš nekoukáme. Pokud půjdeme krůček po krůčku, snad můžeme být úspěšní. Se stejným záměrem pojedeme i v sobotu do Liberce.

eš, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..