Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Na Spartu jsem jel z porodnice, pyšní se šťastný otec dcery Přikryl

21. února 2016 19:37 - Praha

Zatímco se mladoboleslavští spoluhráči koncentrovali na důležitý zápas se Spartou, bývalý fotbalista z Letné, od zimy v modrobílých barvách Středočechů, Tomáš Přikryl měl jiné starosti. V noci ze soboty na neděli začal porod jeho manželky a půl hodiny před polednem se narodila prvorozená dcera Viktorie...

 

Kateřina Šulová, ČTK

Byl jste u porodu?

Ráno jsem jel do porodnice. Bylo to náročné a jsem moc rád, že mi trenér Jarolím umožnil, abych u porodu dcery mohl být. Hned z Letné zase pojedu do nemocnice. Je to krásný pocit.

Měl jste vůbec myšlenky na fotbal?

Na hřišti jsem na svoje nejbližší nemyslel, soustředil jsem se opravdu jen na zápas.

Ve Spartě jste zažil mistrovský titul, ale v posledních letech jste se nevešel do základu. Měl jste o to větší motivaci?

Samozřejmě jsem měl jako bývalý hráč Sparty velkou motivaci si zahrát proti ní. Dostal jsem se dokonce i do gólové šance, ale nedopadlo to. Měl to být gól. Zápas by dostal nový náboj. Mrzí mě to, protože tohle se musí dávat.

Hodně emotivně jste si povídal s gólmanem Davidem Bičíkem. O co šlo?

Bavili jsme se, jestli při jeho vyběhnutí za vápno hrál rukou, nebo ne. On samozřejmě tvrdil, že nikoliv. Ale nebylo v tom nic zlého, takové emoce k zápasu prostě patří. Vše se odehrálo v zápalu boje.

Boleslav se chlubí nejlepší ofenzívou v lize. Čím to, že na Letné selhala?

Sparta hrála dobře a my jsme byli tupí. Především jsme neměli odražené míče, což bylo rozhodující. Místo naší kombinace po zemi jsme míče nakopávali, všude jsme ale byli druzí.

Sparta vám v tabulce odskočila na devět bodů. Berete boj o druhou příčku jako rozhodnutý?

My se neupínáme na druhou nebo třetí příčku. Chceme skončit v tabulce co nejvýš a hrát evropský pohár. Bodový rozdíl je velký, ale pořád zbývá hodně zápasů. Musíme zvládnout naše další utkání a na konci uvidíme, na kolik to bude stačit. Tím ale neříkám, že boj o druhou příčku předem vzdáváme.

Jak nesl Milan Baroš svoje vyloučení?

To se musíte zeptat jeho. Nijak jsme to neprobírali.

Karel Felt, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..