Rubriky:

1. liga

FANTASY: Příbram si body z Plzně neodveze. Věříme i ve výhru Liberce, Brna a Sparty

5. března 2016 11:17

Čtvrtfinálové zápasy poháru máme za sebou. V sobotu v 15:00 začne 20. kolo nejvyšší tuzemské fotbalové soutěže. Kolo odstartuje čtveřice sobotních zápasů. Týmy, které se představily v poháru, uzavřou kolo v neděli.

 

Marek Bakoš

Liberecký útočník sestřelil třemi góly Jablonec. V Teplicích sice vyšel střelecky naprázdno, ale v poháru svým gólem dokonal obrat a Sparta tak odjížděla z Liberce s prázdnou.

V neděli změří Liberec své síly se Slováckem. My věříme, že domácí navážou na výkon z Teplic a z derby s Jabloncem a síť hostů rozvlní. Kdo jiný by u toho měl být než nejlepší střelec domácího týmu.

Daniel Kolář a David Limberský

Plzeň se může plně koncentrovat pouze na tuzemskou soutěž a zatím se jí to daří. Podle trenéra není herní projev týmu dokonalý, ale důležité je, že Plzeň zápasy vyhrává a na čele tabulky má na Spartu, která má zápas k dobru, náskok 6 bodů.

V neděli přijede do Plzně Příbram. Nic nenasvědčuje tomu, že by si Příbram z Plzně měla bodový zisk odvézt. Příbram nevstřelila v posledních třech zápasech ani branku a na své konto připsala pouze jeden bod za remízu s Bohemians.

Nevěříme, že by Příbram mohla brankové konto rozšířit zrovna v Plzni, a proto dáváme v obranné linii příležitost Davidovi Limberskému. Na druhé straně hřiště by měl připravovat brankové příležitosti pro své spoluhráče Jan Kovařík, který patří nejpilnějším nahrávačům týmu Plzně.

Fantasy liga fotbal

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..