Rubriky:

1. liga

Ďolíček nedáme! skandovali fanoušci Klokanů před magistrátem. Zachrání svůj stadión?

31. března 2016 11:18 - Praha

Fanoušci fotbalového klubu Bohemians Praha 1905 vytáhli do centra hlavního města hájit svůj stadión. Ráno se sešlo zhruba 150 příznivců před magistrátem na Mariánském náměstí, kde v dešti demonstrovali za záchranu proslulého Ďolíčku. Zastupitelstvo bude projednávat návrh na jeho koupi.

Sport.cz

„Ďolíček nedáme!" skandovali demonstrující mimo jiné před jednáním zastupitelstva, které začalo v 9 hodin.

„Máme svolaný sraz fanoušků, aby vyjádřili podporu záchraně stadiónu. Budeme chtít hlavně, aby přišli v 15 hodin přímo do sálu," řekl Sport.cz PR a marketingový manažer klubu Svatoslav Baťa s upozorněním na hodinu, kdy se Ďolíček dostane na program jednání.

V sále se čeká se bouřlivá rozprava, ani koalice, ani opozice není v tuto chvíli ve vztahu k Ďolíčku jednotná. Výsledkem jednání se musíme nechat překvapit. V současné době jsou naše šance tak půl na půl," odhaduje Baťa.

Koupi stadiónu například není příliš nakloněna primátorka Prahy Adriana Krnáčová. „Samozřejmě vnímám tu velkou tradici Bohemians a stejně tak i Ďolíčku. Na druhé straně ovšem stojí spousta racionálních důvodů, proč by město do stadiónu nemělo investovat," uvedla Krnáčová pro aktuálně.cz.

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..