Rubriky:

1. liga

FANTASY: Ukončí Příbram proti Ostravě nelichotivou sérii?

15. dubna 2016 11:47

Dnes v 18:00 se rozjede další kolo Fantasy fotbalové ligy. Pětadvacáté kolo odstartuje zápas mezi Duklou Praha a Jabloncem. Největší porce zápasů čeká na diváky v sobotu. Kolo pak uzavře dvojice duelů v neděli. Sparta přijede na Bohemians a Plzeň bude na svém hřišti hostit Brno.

 

David Lafata

Sparta si nemůže dovolit žádné zaváhání. Věříme, že na hřišti Bohemians zvítězí. Může se opět spolehnout na služby Frýdka, který si odseděl karetní trest. V útoku by měl trápit obranu domácích David Lafata.

Čelo tabulky střelců sice stále patří Ďurišovi, ale Lafata se mu přiblížil na jediný zásah. Při zranění slovenského útočníka má Lafata velkou šanci pozici krále střelců obhájit. Věříme, že proti Bohemians se minimálně jednou prosadí.

Jakub Brabec

Bohemians se budou muset v zápase proti Spartě obejít bez svého nejlepšího střelce. Patrik Schick, jakožto kmenový hráč Sparty, do zápasu nemůže nastoupit. Při dlouhodobém zranění Mikuše ho v útoku bude muset pravděpodobně nahradit Tomáš Čížek.

Věříme, že Sparta si se všemi útočnými akcemi domácích poradí a odjede z Ďolíčku bez obdržené branky. V obraně proto dáváme příležitost Brabcovi.

Roman Bednář

Příbram doma v jarní části sezóny ještě nevyhrála. Kdy jindy nelichotivou sérii přerušit než proti poslednímu Baníku Ostrava. Příbrami nepůjde jen o přerušení nelichotivé statistiky, ale i o záchranu. Od pásma sestupu ji dělí pouhé čtyři body.

Věříme, že domácí zaberou a Ostravu porazí. Sázíme na dvojici Bednář, Rezek. První jmenovaný je nejlepším střelcem týmu. Rezek patři společně s Pilíkem k nejlepším nahrávačům.

fantasy
Fantasy liga fotbal

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..