Rubriky:

1. liga

Dal oba góly Zbrojovky v Liberci. V Brně ale o Zoubeleho nestojí

30. dubna 2016 22:54 - Liberec

Mohl se stát hrdinou zápasu. Lukáš Zoubele vstřelil ve druhém poločase sobotního duelu dva góly fotbalistů Zbrojovky Brno v Liberci, kde Jihomoravané vedli 2:1, ale nakonec odjeli s porážkou 2:4. Paradoxní je, že střelecký účet brněnského týmu obstaral hráč, o jehož další působení klub už nestojí.

 

Radek Petrášek, ČTK

Slibně rozehraný zápas jste nedovedli do úspěšného konce. V čem vidíte příčiny?

Prohrávali jsme 0:1, pak jsme to otočili, ale dostali jsme gól po rohu a hned z dorážky. Měli jsme si to pohlídat. To by se stávat nemělo. A když jsme hru ještě více otevřeli, inkasovali jsme počtvrté. Pro liberecké diváky to dobrý zápas. Slovan potvrdil, že jeho šikovní hráči jsou v ofenzívě nebezpeční.

Zbrojovka Brno vám neprodloužila smlouvu. Jak to berete?

Když jsem přišel z Jablonce do Brna, měl jsem problémy s kolenem. Klub mi dal šanci. Koleno drží, ale zase jsem měl něco s vazy v kotníku. Minulý rok jsem přestal hrát a dlouho jsem absentoval. Nemohl jsem se více ukázat majiteli. A ta herní pauza byla tak dlouhá, že se rozhodli neprodloužit mi smlouvu. Byl jsem z toho zklamaný, to je jasné. Myslím, že jsem měl Brnu pořád co dát. Mrzí mě to.

Mohly by vaše dva góly v Liberci přece jen ještě něco změnit na postoji klubu?

Nevím. Nový trenér si dělá mančaft a budu to respektovat. Nemyslím si, že dvě branky to změní. Nehodím se do koncepce. Novým trenérem Brna asi nejspíš bude pan Habanec, který mě trénoval v Ústí nad Labem. Nevím, co k tomu říci.

S čím jdete do nejbližšího zápasu v brněnském dresu?

Fanoušci v Brně jsou skvělí. Pomáhají nám v každém zápase. Příště hostíme Jihlavu a diváky zvu, aby nás podpořili ve snaze protáhnout domácí sérii neporazitelnosti. Chceme dál dotírat v tabulce na pátou pražskou Slavii.

eš, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..